Cvičení a wellness - Starý svět***
Vlastní doprava
B/B – se snídaní (bed and breakfast)
dní:
3
nocí:
2

Cvičení a wellness - Starý svět***

17CZSSVETA45
10.11.2017 - 12.11.2017
10.11.2017 - 12.11.2017 (datum pobytu)
Stát / Region:
Česká republika , Středočeský kraj
Lokalita:
Votice
Středisko:
Starý svět***

Tantra, jóga, meditace - víkendový kurz s Alefem Pražským - program B

Uzavírka pro rezervaci je do 10.10.2017

Cílem tohoto kurzu je předat vám ucelený přehled o Tantře a józe, o metodách kultivace energie Šiva a Šakti, o pravoruké a levoruké Tantře, o zdravém životním stylu, vyladění vztahu mezi ženou a mužem a jógovém a tantrickém cvičení.

Tento kurz není kontaktní, tj. nebudou na něm prováděny tantrické masáže ani jiné kontaktní techniky, pouze cvičení. Je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Je koncipován jako vhodný úvod do této problematiky pro ty, kteří se jí zatím příliš nezabývali.

Témata budou tato: 1) Úvod do tantry a jógy a z čeho vychází (buddhismus, hinduismus) 2) Základy práce s energiemi, metody kultivace energie Šiva a Šakti 3) Zdravý pohyb: Ranní cvičební sestava Večerní sestava Pozdrav Slunci Pozdrav Měsíci Pozdrav Khatu Pozdrav Zemi 4) Zdravé stravování (co jíst a čeho se vyvarovat, pitný režim, energie jídla) 5) Zdravý odpočinek (metody relaxace a meditace, pranajáma) 6) Partnerský vztah mezi mužem a ženou - pravidla a doporučení Otázky a odpovědi

Každý účastník kurzu dostane nakopírované cvičební sestavy, aby mohl cvičit doma. Kurz povede Alef Pražský, učitel jógy a buddhistický spisovatel, který vede kurzy jógy a tantry 5 let jak v ČR, tak v Thajsku a Indonésii (https://www.facebook.com/alef.praha).

Cvičení a wellness - Starý svět***
Cena od2 790,-

Ceník

TypCena
Dospělý na řádném lůžku2 790,-

Cena zahrnuje

  • ubytování
  • stravování - polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze dvou jídel
  • 4 lekce cvičení podle druhu programu, pokud není uvedeno jinak
  • celodenní vstup do wellness (bazén, vířivka)
  • zákonné pojištění proti úpadku CK

Příplatky a slevy

T1002024_Komplexní pojištění turistické +105,-  / pobyt

Doplňující informace

  • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 10-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
  • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
  • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
  • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky, Důležité informace, Reklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které alespoň z části (až 80 %) pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Pokud potřebujete poradit, zavolejte nám nebo pošlete email.