ischia (1)

Ischia

Největší a nejznámější ostrov Neapolského zálivu, který je pro svou vegetaci nazýván "zelený ostrov". Ischia je vulkanického původu a jejím nejvyšším vrcholem je sopka Epomeo, která je již několik desetiletí nečinná, avšak s pozůstatky termální aktivity. Historie ostrova je spjatá s řeckou kolonizací. Řecká kolonie Pithecussai se rozkládala na předhůří Monte Vico. Důvodem návštěvy Feničanů, Etrusků a dalších byl prodej či koupě kovových předmětů nebo váz. Římané nazvali ostrov Enaria. Název Ischia se poprvé objevil v dopise Leona III. pro Carla Magna z roku 813 n.l. Ostrov oplývá přírodním bohatstvím v podobě horkých termální pramenů, které ročně přilákají mnoho turistů. Léčivé účinky termálních vod byly poprvé využity k terapeutickým účelům v 16. století. V současnosti tvoří lázeňská zařízení a parky polovinu turistických služeb ostrova. Ostrov je také proslulý kulturou, zábavou a uměním a stal se domovem mnoha básníků, umělců a mořeplavců.

Akční nabídka

Víkendové cvičení a wellness - Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Rezervace prosíme do 6.10.2018.

9.11.2018 - 11.11.2018
Stát / Region:
Česká republika , Krkonoše
Lokalita:
Špindlerův Mlýn:
Středisko:
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

Jóga u Labské přehrady s Terezou Kalinovou - program B

Hathajóga, Vinyasajóga, Jin jóga

Cena od2 390,-

Oblíbené

Cvičení a relax na ostrově Karpathos

Prosíme klienty "Power & Pilates studio Tábor“ o přihlášení a zaplacení zálohy ve výši 1500,- Kč nejpozději do 30/11/2018. First minute cena je platná do 28.1.2019, poté bude cena o 1000,- Kč vyšší.

14.6.2019 - 21.6.2019
Stát / Region:
Řecko , Karpathos
Lokalita:
Lastos:
Středisko:
Argo***

Pilates a poweryoga s Ivou a Jirkou Horatlíkovými - program B

Meditace, Relaxace, Pilates, Pilates Clinic Method, Poweryoga, Core and Stretch, Jóga pro zdravá záda, Pilates - Foot Work

Cena od16 490,-