Nabízíme mnoho druhů cvičebních stylů. Zvolte zaměření nebo doplňte název cvičebního stylu do vyhledávače výše.
Celkem 474 záznamů
Cvičební styl Zaměření Zájezdy Lektoři Charakteristika

Kombinace posilovacího a protahovacího cvičení, které je zaměřené na všechny svalové skupiny. Při lekci se používají různé typy náčiní.

Pomalé styly cvičení, které jsou zaměřeny na vědomé ovládání pohybu. Jedná se o styly, které patří do oblasti klidného, vědomého pohybu, jako jsou jóga, pilates, zdravá záda, tai - či atd.

posilování v přírodě

Posilovací cvičení, které využívá nakládací tyč a různé stupně zatížení. Během lekce se postupně zatěžují všechny svalové skupiny.

Silově vytrvalostní trénink.

cvičení pro odstranění a prevenci bolestí zad, uvolňování páteře a zkrácených svalů, vhodné i při zdravotních omezeních, poúrazových stavech, po operacích díky modifikaci „Rehab“, cvičení pro zdravé klouby a posílení hlubokých svalových skupin, spojení protahovacích, zpevňovacích, dýchacích a relaxačních cviků vede k celkové harmonizaci, vhodné i pro těhotné na podporu psychické pohody a fyzické kondice

Body step je energické cvičení, které je zaměřeno na spalování tuků.

Silově vytrvalostní trénink zaměřený na posílení hlavních svalových skupin celého těla, pro rozvičení a zahřátí používá jednoduchých kroků spojených do nenáročných choreografií, závěr hodiny tvoří strečink.

Nová forma lekce LesMills spojující cardio i bodymind cviky. Útočí hlavně na spalování tuků.

Bollynatyam je jedinečný přístup, který v sobě pojí principy klasického indického tance (Bharatanatyam), moderního indického tance (Bollywood) a jógy. Tato forma se zaměřuje na vitalitu, inteligentní a citlivý přístup, radost z pohybu a prožitek z hudby. V dnešním hektickém světě nám Bollynatyam nabízí dynamický poutavý tanec stojící na základech indických tradic a kultury, ale zabalený do elektrizující a strhující energie současného indického tance. Tvůrcem tohoto projektu je Sangita Shresthova česko/nepalská tanečnice a choreografka žijící v Los Angeles.

\N

Tanec v indických filmech vychází z tradičních indických tanečních stylů a z lidových tanců, ale nebrání se propojit je s prvky moderních západních tanečních stylů a inspirovat se třeba i na hudební stanici MTV nebo na Broadwayi. Vzniká tak nádherný, dynamický, velmi pestrý tanec, který používá tradiční indické taneční prvky, pozice a mudry, ale zahalí je do moderních, svěžích rytmů.

Celkem 474 záznamů

Akční nabídka

Cvičení a relaxace u moře - Apartmány Lanterna

Tato cena platí při rezervaci a platbě zálohy do 30.1.2019 do 16:00, poté bude minimálně o 500,-Kč vyšší.

12.7.2019 - 21.7.2019
Stát / Region:
Chorvatsko , Istrie
Lokalita:
Lanterna (Tar):
Středisko:
Apartmány Lanterna - cvičení

Program A - Aktivní dovolená u moře s Petrou Birnbaumovou

Bodyform, Břišní pekáč, Core training, Fit and Slim, Intervalový trénink, Jóga, Kruhový trénink, Posilování, Program pro děti

Cena od8 150,-

Oblíbené

Cvičení a relax na Rhodosu

Rezervace a zálohy prosíme nejpozději do 15.12.2018

24.6.2019 - 1.7.2019
Stát / Region:
Řecko , Rhodos
Lokalita:
Ialyssos:
Středisko:
Pylea Beach

Jóga na Rhodosu s Danou Štěpánovou - program B

Hathajóga, Jin jóga, Párová jóga, Powerjóga, Vinyasa Flow Yoga, Jóga pro zdravá záda

Cena od16 590,-