Celkem 102 záznamů
<<Předchozí1235Další>>
Cvičební styl Zaměření Zájezdy Lektoři Charakteristika

Lekce afrického tance jsou určeny pro ženy a muže, všech věkových kategorií, bez předešlých tanečních zkušeností. Africký tanec vychází z tradičních tanců západní Afriky, ale v současnosti je populárním tanečním stylem určeným pro širokou veřejnost. Při africkém tanci je zapojeno celé tělo. Jedná se o komplexní pohyb, při kterém nechybí spirály, ondulace, izolace, skoky, otočky, vibrace, pulzace. Cílem tohoto tanečního stylu je pochopit nejenom formu pohybu, ale také africké rytmy, které jsou s africkým tancem úzce propojeny. Lekce afrického tance jsou energetickým obohacujícím zážitkem!

Zábavný styl cvičení s využitím tradiční i moderní africké taneční techniky, který zlepšuje kondici, flexibilitu a kardiovaskulární soustavu, posiluje a formuje celé tělo a napomáhá snižování hmotnosti.

Dynamické cvičení, které zahrnuje prvky posilování, v rytmech Latinské Ameriky a Afriky

Aqua Zumba je spojením tance a cvičení ve vodě v jednom.

Tento taneční styl vznikl na Dominikánské republice. Převážná část pohybů je prováděná od boků níže. Horní část těla se pohybuje mnohem méně.

Balet má příznivý vliv na posilování těla, zvláště svalových skupin, které nebývají při běžných cvičeních aktivovány. Slouží k správnému držení těla.

Tanec s prvky aerobiku a fitness vycházející ze standardních tanců jako je waltz, tango nebo quickstep, které se kombinují s latiskoamerickými (samba, chacha, rumba apod.). Není potřeba partner, společenský oděv ani obuv. Střídáním různých stylů a tempa lze spálit 33 cal během 10 min. Dalším efektem je posilování spodní i horní poloviny těla.

Bollynatyam je jedinečný přístup, který v sobě pojí principy klasického indického tance (Bharatanatyam), moderního indického tance (Bollywood) a jógy. Tato forma se zaměřuje na vitalitu, inteligentní a citlivý přístup, radost z pohybu a prožitek z hudby. V dnešním hektickém světě nám Bollynatyam nabízí dynamický poutavý tanec stojící na základech indických tradic a kultury, ale zabalený do elektrizující a strhující energie současného indického tance. Tvůrcem tohoto projektu je Sangita Shresthova česko/nepalská tanečnice a choreografka žijící v Los Angeles.

Tanec v indických filmech vychází z tradičních indických tanečních stylů a z lidových tanců, ale nebrání se propojit je s prvky moderních západních tanečních stylů a inspirovat se třeba i na hudební stanici MTV nebo na Broadwayi. Vzniká tak nádherný, dynamický, velmi pestrý tanec, který používá tradiční indické taneční prvky, pozice a mudry, ale zahalí je do moderních, svěžích rytmů.

Brazilská samba – energický, smyslný a radostný tanec. Axé je populární forma, veselé choreografie tančené na text. V Brazílii se tančí na plážích, ve fitkách, na diskotékách. Při tanci posilujeme a procvičujeme zejména stehna, hýždě, částečně břišní svaly, uvolňujeme oblast hrudní a bederní páteře. Vhodné pro muže i ženy.

Brazilský funk – tanec, který si získává popularitu i mimo Brazílii. Má specifický, výrazný rytmus, silný beat, jednoduché choreografie vycházející z textu, tanec je smyslný, zároveň energický a obsahuje prvky, díky nimž si zvyšujeme fyzičku a posilujeme některé svalové skupiny, zejména stehna, hýždě, částečně břišní svaly.

Koncepce burlesque je propojení dvou umění: tance a svádění. Burlesque je určeno pro ženy různých věkových kategorií, které spojuje jeden cíl: být sexy, atraktivní pro opačné pohlaví, ale především také samy pro sebe. Burlesque spočívá v jednoduché choreografii, kterou zvládnou a procítí i ty ženy, jež jsou v oblasti tance zatím jen málo zkušené. Burlesque kombinuje prvky ladystylingu, high-heels a Flirt dance.

Hodina burlesque není příliš náročná na fyzickou kondici, ale jednotlivé pohyby a protahovací techniky přitom účinně působí na protažení celého těla a jeho správné držení. Mnohem důležitější je i psychologický efekt – žena se cítí přitažlivá, sexy, mírně „odvázaná“, uvolněná, což se následně projeví na jejím soukromém a intimním životě.

Hodina burlesque začíná jednoduchými prvky choreografie, které na sebe postupně navazují. V průběhu celé hodiny lze tančit ve sportovních botách, popřípadě naboso, ale konečná verze choreografie se předvádí na podpatcích pro zvýraznění ženskosti a sexappealu.

Koncepce burlesque se nevztahuje pouze k choreografii. Je to koncepce probouzející vnitřní ambice a potenciál každé ženy, odbourávající vnitřní komplexy a je to i cesta k poznání svého nového „já“.

brazilské bojové umění - kombinace tance, netradičního boje a akrobacie

Cardio dance je taneční fitness program, který v jedné hodině kombinuje tance latinsko-americké, orientální, street dance, flamenco, tango a mnohé další. Vybraná chytlavá a melodická hudba Cardio Dance naladí a strhne každého v každém věku, ať méně či více mladí, vyřádíte se a pobavíte.

Contemporary Dance - současný tanec, nebo též scénický tanec, kombinuje techniku baletu a moderních tanečních technik.

Jednoduché taneční sestavy v rytmu známých písniček na které se do dnes tančí na diskotékách. Uslyšíte a zatančíte si na hity od Michala Davida, Karla Gotta, Petry Janů, Duo Kamélie, Heleny Vondráčkové, Jirky Korna, Leška Semelky a dalších.

Tanec na české hity.

Aerobní cvičení s využitím tanečních prvků sestavených do choreografie. Vhodné pro všechny kteří milují tanec a rytmickou hudbu.

Dance fitness kombinuje zábavné s efektivním. Jedná se o obdobu zumby s prvky street dance, flirt dance a vlastně od každého tanečního stylu něco. Používá se latinskoamerická, fitness a mezinárodní hudba. Tento druh tance je založený na časových sekcích, kde se střída rychlá část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuku a tvarování celého těla.

Celkem 102 záznamů
<<Předchozí1235Další>>

Akční nabídka

Cvičení a relaxace u moře - Apartmány Lanterna

Tato cena platí při rezervaci a platbě zálohy do 30.1.2019 do 16:00, poté bude minimálně o 500,-Kč vyšší.

12.7.2019 - 21.7.2019
Stát / Region:
Chorvatsko , Istrie
Lokalita:
Lanterna (Tar):
Středisko:
Apartmány Lanterna - cvičení
Cena od7 850,-

Oblíbené

Cvičení a relax na Rhodosu

Rezervace a zálohy prosíme nejpozději do 15.12.2018

24.6.2019 - 1.7.2019
Stát / Region:
Řecko , Rhodos
Lokalita:
Ialyssos:
Středisko:
Pylea Beach

Jóga na Rhodosu s Danou Štěpánovou - program B

Hathajóga, Jin jóga, Párová jóga, Powerjóga, Vinyasa Flow Yoga, Jóga pro zdravá záda

Cena od16 590,-